Nasz Domek to przedszkole mieszczące się w nowym budynku, wybudowanym w celu stworzenia w nim placówki wychowawczo-edukacyjnej. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe.

Do dyspozycji dzieci są trzy sale o powierzchni ok. 38 m2 każda. Wszystkie sale posiadają bezpośredni dostęp do toalet, przystosowanych do użytku naszych podopiecznych. W budynku znajduje się osobne pomieszczenie do pracy indywidualnej z logopedą oraz psychologiem, tak aby dziecko miało zapewniony komfort pracy ze specjalistą.

Sale wyposażone są w nowoczesne kolorowe meble posiadające atesty bezpieczeństwa. W każdym pomieszczeniu rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. W salach znajdują się różnego rodzaju pomoce dydaktyczne oraz zabawki posiadające wszystkie certyfikaty jakości. Stoliki oraz krzesełka dopasowane są do wieku i wzrostu dzieci.

Szatnia dla dzieci znajduje się na parterze. Jest wyposażona w indywidualne szafeczki, przeznaczone dla każdego dziecka. Przy szatni znajduje się toaleta dla dorosłych.