Przedszkole „Nasz Domek” to małe domowe przedszkole ukierunkowana na dziecko i dla dziecka. W celu zapewnienia prawidłowego rozwoju i naturalnych potrzeb dziecka, staramy się dostarczyć im możliwość nauki poprzez:

  • zabawę
  • ruch
  • doświadczenia i eksperymenty

Działania dydaktyczno-wychowawczy, opracowujemy opierając się o te działania, dobierając odpowiednią pulę zajęć dodatkowych. Tworzymy przestrzeń ukierunkowaną na prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka, chcąc rozbudzać w naszych wychowankach poczucie własnej wartości oraz indywidualności. Dążymy do tego, aby zdobyte w naszym przedszkolu umiejętności, doświadczenia oraz wiedza zapewniła dzieciom dobry start w szkole oraz we współczesnym świecie.

W działania edukacyjne i wychowawcze włączamy również naszych Rodziców. Zachęcając do prezentowania swojego zawodu, pasji w ramach zajęć lub w formie warsztatów, zapraszamy do głośnego czytania dziecięcej literatury oraz uczestnictwa w akcjach i konkursach, aby Rodzice czuli się współtwórcami rzeczywistości naszego przedszkola. Wspólnie z Wami – Rodzicami, chcemy tworzyć ciepłe domowe przedszkole 🙂